21 marca 2023

20 marca 2023 roku Generali Agro rozpoczęło wiosenny sezon sprzedaży ubezpieczeń upraw rolnych.

W sezonie wiosennym w Generali Agro ochroną można objąć takie uprawy jak: zboża, rzepak, kukurydzę, buraki cukrowe, ziemniaki, rośliny strączkowe, wybrane gatunki warzyw oraz owoców.

Rolnicy mogą ubezpieczyć rośliny tradycyjne od ryzyka gradu, przymrozków wiosennych, huraganu i deszczu nawalnego. Producenci mogą wybrać dopasowany do swoich potrzeb zakres ubezpieczenia spośród kilku pakietów ubezpieczeń:

  • grad
  • grad, przymrozki wiosenne
  • grad, deszcz nawalny, huragan
  • grad, przymrozki wiosenne, deszcz nawalny, huragan

Uprawy specjalne, takie jak wybrane owoce i warzywa, można w Generali Agro objąć ochroną od ryzyka gradu i – co najważniejsze – zabezpieczyć je zarówno w przypadku powstania szkód ilościowych, jak i jakościowych, które to ostatecznie wpływają na ubytek w plonie. Ochrona ta pozwala pokryć straty dla warzyw i owoców zdyskwalifikowanych przez odbiorców jako najwyższej jakości plon handlowy.

W sezonie wiosennym klienci mogą korzystać z systemu rabatowego „Agro Program” oraz akcji promocyjnej „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”, o której więcej TUTAJ.

Więcej praktycznych informacji

Zachęcamy do zapoznania się z Generali Uprawy Rolne – przewodnikiem dla Klienta rolnego, w którym w jasny i przystępny sposób wyjaśniamy zalety posiadania ubezpieczenia, jego zakres, zagadnienia związane z zakupem oraz przekazujemy praktyczne informacje dotyczące obsługi.

Zapraszamy do naszych placówek!