21 marca 2023

Wiosną możesz ubezpieczyć swoje uprawy, maszyny i cieszyć się solidną ochroną ubezpieczeniową. Dzięki naszej nowej akcji promocyjnej – „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” – możesz też zyskać aż 2 e-kody na zakupy, każdy z nich o wartości 150 zł. Jak to zrobić?

Jak zyskać pierwszy e-kod

Pierwszy e-kod otrzymasz, jeśli spełnisz następujące warunki:

  • wykupisz w czasie trwania promocji (20.03-30.06.2023 r.) ubezpieczenie upraw ze składką minimum 200 zł (bierzemy pod uwagę składkę płatną przez Ciebie jako ubezpieczającego),
  • opłacisz składkę wynikającą z polisy,
  • wypełnisz w i-Rolniku formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” (dostępny po zalogowaniu do serwisu).

Pamiętaj jednak o tym, że pula e-kodów jest ograniczona i wynosi 10 000 sztuk. Kolejność przyznania e-kodu ustalamy na podstawie daty (dzień, godzina, minuta) wypełnienia formularza „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”.

E-kod wyślemy do Ciebie e-mailowo w ciągu 10 dni roboczych od momentu wypełnienia formularza „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”. Nadawcą wiadomości będzie mailing@info.generali.pl.

Jak zyskać drugi e-kod

Drugi e-kod otrzymasz, jeśli jeśli w czasie promocji (20.03-30.06.2023 r.) wykupiłeś lub wykupisz dodatkowo nowe ubezpieczenie maszyn rolniczych w ramach produktu Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy ze składką minimum 200 zł i dokonasz płatności za polisę. Nowe ubezpieczenie to takie, które nie jest kontynuacją, wznowieniem trwającej umowy na kolejny okres ubezpieczenia.

Drugi e-kod otrzymasz dopiero wtedy, gdy przyznamy Tobie pierwszy e-kod za ubezpieczenie upraw. To ważne – samo ubezpieczenie maszyn zawarte w okresie promocji nie upoważnia Cię do otrzymania e-kodu na zakupy.

Jak to działa w praktyce

Po otrzymaniu pierwszego e-kodu za ubezpieczenie upraw, nabywasz prawo do drugiej nagrody.

Jeśli już wykupiłeś ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy spełniające warunki promocji, to w ciągu 10 dni roboczych prześlemy drugi e-kod.

Jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś, to masz czas na to do 30 czerwca 2023 roku. Po zawarciu takiego ubezpieczenia i dokonaniu płatności w ciągu 10 dni roboczych prześlemy do Ciebie drugi e-kod.

W przypadku ubezpieczenia maszyn nie musisz wypełniać dodatkowego formularza w i-Rolniku. Po tym, jak wypełnisz formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” i otrzymasz pierwszy e-kod, będziemy sprawdzać, czy masz odpowiednią polisę kwalifikującą się do otrzymania dodatkowej nagrody. Jeśli spełnisz ten warunek, kolejny e-kod trafi do Ciebie e-mailowo.

 

Regulamin – Wiosenne uprawy z e-kodem 2023