28 września 2023

Ruszył jesienny sezon sprzedaży ubezpieczeń upraw w Generali Agro. Wybierając naszą ofertę, masz szansę zyskać nie tylko solidną ochronę ubezpieczeniową, ale również dwa e-kody o wartości 150 zł każdy na zakupy w sieci sklepów Biedronka.

Jeden e-kod możesz otrzymać za ubezpieczenie upraw, drugi za Generali Gospodarstwo Rolne. Dowiedz się, jak to zrobić.

Jak zyskać pierwszy e-kod

Pierwszy e-kod o wartości 150 zł możesz otrzymać, jeśli spełnisz następujące warunki:

 • kupisz w sezonie jesiennym 2023 ubezpieczenie upraw ze składką minimum 300 zł (bierzemy pod uwagę składkę płatną przez Ciebie jako ubezpieczającego),
 • opłacisz składkę wynikającą z polisy,
 • wypełnisz w i-Rolniku formularz „Jesienne uprawy z e-kodem” (dostępny po zalogowaniu do serwisu).

Pamiętaj jednak o tym, że pula e-kodów jest ograniczona i wynosi 15 000 sztuk. Kolejność nagrodzonych ustalamy na podstawie daty wypełnienia formularza „Jesienne uprawy z e-kodem 2023”. Nie odkładaj więc tej czynności na później – możesz to zrobić już chwilę po zawarciu umowy ubezpieczenia.

Formularz będzie aktywny do 10 stycznia 2024 roku. Jeśli jednak pula e-kodów się wyczerpie, to szybciej go wyłączymy.

E-kod wyślemy do Ciebie e-mailowo w ciągu 10 dni roboczych od momentu wypełnienia formularza „Jesienne uprawy z e-kodem 2023” – po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia. Nadawcą wiadomości będzie mailing@info.generali.pl.

Jak zyskać drugi e-kod

Drugi e-kod o wartości 150 zł możesz otrzymać, jeśli spełnisz następujące warunki:

 • otrzymałeś już pierwszy e-kod za wykupienie ubezpieczenia upraw,
 • w czasie promocji (25.09.2023-31.12.2023) wykupiłeś lub wykupisz ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne ze składką co najmniej 300 zł i dokonasz płatności za polisę.

Najważniejsze zasady:

 1. Akcja promocyjna trwa od 25.09.2023 r. do 31.12.2023 r. lub do wyczerpania puli e-kodów.
 2. W ramach promocji możesz otrzymać maksymalnie jeden e-kod za ubezpieczenie upraw i jeden e-kod za ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne.
 3. Nie otrzymasz e-kodu, jeśli w okresie promocji wykupiłeś tylko ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne. Dopiero uzyskanie e-kodu za ubezpieczenie upraw uprawnia Cię do otrzymania e-kodu za ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne.
 4. Aby otrzymać 2 e-kody, musisz być osobą ubezpieczającą na obu umowach – zarówno na polisie dot. ubezpieczenia upraw, jak i Generali Gospodarstwo Rolne.
 5. Przy każdej umowie obowiązuje minimalna wartość składki na polisie – wynosi ona 300 zł i dotyczy zarówno ubezpieczenia upraw, jak i ubezpieczenia Generali Gospodarstwo Rolne. W przypadku polisy uprawowej patrzymy na składkę, którą musisz opłacić jako osoba ubezpieczająca.
 6. Akcja skierowana jest tylko do osób fizycznych.
 7. Pula e-kodów jest ograniczona. E-kod za ubezpieczenie upraw może otrzymać 15 000 uczestników, którzy wypełnią jako pierwsi formularz „Jesienne uprawy z e-kodem 2023” i spełnią warunki dotyczące zawartej umowy ubezpieczenia upraw. Każda z tych osób zyskuje możliwość otrzymania drugiego e-kodu za polisę Generali Gospodarstwo Rolne.
 8. Po wyczerpaniu puli e-kodów za ubezpieczenie upraw, formularz „Jesienne uprawy z e-kodem 2023” nie będzie aktywny.

 

Ważne pliki, linki

 

Regulamin „Jesienne uprawy z e-kodem 2023”