Spotkanie z przedstawicielami samorządów
Lokalna energia ma ogromną moc!
W gronie przedstawicieli samorządów rozmawialiśmy o tym, jak skutecznie rozwijać odnawialne źródła energii, tworzyć spółdzielnie energetyczne i pozyskiwać środki na inwestycje wspierające niezależność energetyczną.
Takie spotkania pokazują, że wymiana doświadczeń i współpraca są kluczowe dla budowania nowoczesnych i samowystarczalnych energetycznie społeczności.
Dziękujemy za obecność, zaangażowanie i wiele inspirujących rozmów!

