Prezes Zarządu Pan Artur Skrobek przekazał dla OSP Mielęcin aparat nadciśnieniowy. Sprzęt będzie wykorzystywany w działaniach ratowniczych, zwiększając bezpieczeństwo i skuteczność strażaków.